درباره ما

استان مازندران به لحاظ شرایط خاص جغرافیایی و دارابودن منابع آب، خاک و اقلیم مناسب در جهت پویایی صنعت طیور موقعیت ممتازی داشته و همواره بعنوان یکی از مناطق تأثیرگذار در تأمین و حفظ  امنیت غذایی کشور و منطقه و رشد اقتصادی ، مطرح میباشد. در حال حاضر در استان مازندران ۱۱% از کل واحدهای پرورشی طیور گوشتی کشور معادل با (۲۰۸۴واحد) فعال ، و با تولید سالانه بیش از ۳۰۰هزار تن گوشت مرغ و همچنین ۱۸ کشتارگاه صنعتی طیور فعال و همچنین مجهز بودن به سیستم بسته بندی و انجماد استاندارد با ظرفیت کشتار ۳۴۰هزار قطعه در یک شیفت کاری مشغول به فعالیت میباشند.

توان:

مجتمع تولیدی محمدیان با دارا بودن مزارع متنوع پرورش مرغ مادر گوشتی ، نیمچه گوشتی ،کارخانه جوجه کشی و کارخانه خوراک دان جهت تکمیل زنجیره کامل تولید با اخذ مجوز احداث کشتارگاه صنعتی  بابل طیوردر اواخر سال ۱۳۸۴ از اداره کل صنایع و معادن استان اقدام به احداث کشتارگاه صنعتی بابل طیور در زمینی به مساحت ۳۰,۰۰۰مترمربع با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۸,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال نموده است کشتارگاه فوق در ۲۲بهمن ماه ۱۳۸۸ با حضور معاونت محترم وزیر جهاد کشاورزی و استاندار و مسئولین محترم شهری به بهره برداری و تولید رسیده است.

کشتارگاه صنعتی بابل طیور با ظرفیت کشتار و بسته بندی ۴۰۰۰ قطعه مرغ گوشتی در ساعت همراه با واحد مستقل قطعه بندی مرغ و بسته بندی آلایشات مرغی دارای امکانات برودتی آمونیاکی شامل ۳ باب تونل انجماد ۴۰- به ظرفیت ۵۰تن در ۲۴ ساعت ، یک واحد سردخانه نگهداری ۱۸- به ظرفیت ۴۰۰تن و یکدستگاه یخ ساز پولکی به ظرفیت ۲تن در ساعت و یک باب پیش سردکن ۳۰تنی مجهز به ۳ دستگاه کمپرسور اسکرو میباشد. علاوه بر سیستم برودتی آمونیاکی این کشتارگاه مجهز به ۲ واحد سردخانه ۱۸- فریونی به ظرفیت هر واحد ۴۰۰تن با ظرفیت کل ۸۰۰تن و در مجموع دارای توان ذخیره سازی بار انجمادی به ظرفیت کل ۱۰۰۰تن را دارا میباشد.

تنوع محصولات :

در حال حاضر مجتمع تولیدی کشتارگاه صنعتی بابل طیور (محمدیان) با دارا بودن زنجیره کامل چرخه تولید شامل کارخانه خوراک دان ، پرورش مرغ مادر گوشتی، پرورش نیمچه گوشتی ، جوجه کشی و کشتارگاه صنعتی بابل طیور ضمن ایفای نقش موثر در صنعت طیور و عرضه گوشت مرغ بصورت تازه و انجمادی ، مرغ مادر گوشتی ، محصولات بسته بندی قطعه بندی در سطح استان و کشور با اخذ مجوز صادرات مرغ انجمادی در زمینه صادرات مرغ به کشورهای همسایه نیز فعالیت مینماید.

سطح کیفیت:

محصولات تولیدی کشتارگاه صنعتی بابل طیور با نظارت فنی دامپزشکان مجرب و کارشناسان کنترل کیفیت در بسته های ظرفی سلوفانی و کیسه های وکیومی تولیدی عرضه میگردد ما با رعایت نکات فنی و بهداشتی فوق مدعی تولید و عرضه برتر گوشت مرغ و محصولات جانبی آن میباشیم. امیدواریم از امروز به جمع خانوادگی مصرف کنندگان محصولات بابل طیور بپیوندید وکیفیت را با ما تجربه کنید. کشتارگاه صنعتی بابل طیور در راستای رسیدن به هدف افزایش رضایت مشتریان از نظرات و پیشنهادات شما مشتریان گرامی استقبال مینماید.

اگر تا کنون مخاطب ما نبوده اید از امروز به جمع خانوادگی محصولات بابل طیور بپیوندید که این مهم افتخاری است برای ما

اعضای هیئت مدیره:

  • جناب آقای احمد محمدیان امیری (سهامدار و عضو هیئت مدیره)
  • جناب آقای صادق محمدیان امیری (سهامدار و عضو هیئت مدیره)
  • جناب آقای مجید محمدیان امیری (مدیر عامل)

درباره ی نویسنده